![369690781 1045987723383991 4958168632891815263 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2023/08/369690781_1045987723383991_4958168632891815263_n-845x475.jpg)
Άλλη μια δυνατή μεταγραφή για τον Παμβό !
Άλλη μια δυνατή μεταγραφή για τον Παμβό
Ο Άγγελος ξεκίνησε τα νεανικά του χρόνια από τον Ερμή Σάμου ,μετά στον Μίλωνα όπου κατέκτησε 2 φορές το Πανελλήνιο τουρνουά εφήβων .Κατόπιν στο Κέρκη Σάμου & πέρυσι στον Πανιώνιο όπου ανέβασε την ομάδα ως Βασικός στην μεγάλη κατηγορία της Pre League!
Καλώς ήλθες Άγγελε & καλή επιτυχία !!!
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …