![Untitled](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2022/11/Untitled-845x475.jpg)
Ήττα την ομάδα μας με 1-3 από τη Patra Volley
![Untitled](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2022/11/Untitled-300x300.jpg)
Ένα πολύ θεαματικό παιχνίδι παρακολουθήσαμε χθες και από τις δύο ομάδες. Στις λεπτομέρειες κρίθηκε ο αγώνας πόντο πόντο στα 3 πρώτα σετ. Η ομάδα μας με κάποιες απουσίες παικτών υπέκυψε στην Patra Volley με 1-3 . Συνεχίζουμε δυναμικά ,προσηλωμένοι στο στόχο μας που είναι φυσικά η Άνοδος. Επόμενο παιχνίδι το ερχόμενο Σάββατο .
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …