![](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/07/anakoinoseis-deltia-tupou-686x475.jpg)
Αλλαγή ημερομηνίας της ετήσιας τακτικής γενικής συνελευσης
ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η
Μελών στην
ΕΤΗΣΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
Το Διοικητικό Συμβούλιο του ‘Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός ‘ σε συνεδρίαση που πραγματοποιήθηκε σήμερα 8/5/2019 προκειμένου να εξετάσει την αναβολή της ετήσιας Γενικής Συνέλευσης λόγω της μετάβασης του τμήματος Παίδων στα Χανιά για την β΄φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος, αποφάσισε ομόφωνα τον επαναπροσδιορισμό της και καλεί τα μέλη του συλλόγου στην ετήσια Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση, σύμφωνα με το άρθρο 6 του καταστατικού, για τις ημερομηνίες όπως παρακάτω περιγράφονται.
Η συνέλευση θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Γ. Τριαντάφυλλος την Τριτη 4 Ιουνιου 2019 και ώρα 18.00 μ.μ.
Σε περίπτωση μη απαρτίας η συνέλευση θα επαναληφθεί την Τετάρτη 05 Ιουνίου 2019, ώρα 18:30 μ.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Βέλου – Βόχας στο Ζευγολατιό .
με θέματα Ημερήσιας Διάταξης,
1. Διοικητικός – Οικονομικός Απολογισμός 2018-2019
2. Προγραμματισμός – Προϋπολογισμός περιόδου 2019-2020,
3. Αρχαιρεσίες ανάδειξης νέου Διοικητικού συμβουλίου.
Η παρουσία όλων είναι απαραίτητη.
Σημ. Δικαίωμα να εκλέγης και ψήφου έχουν οι ταμειακώς τακτοποιημένοι. Τα μέλη θα μπορούν να τακτοποιήσουν τις οικονομικές τους υποχρεώσεις (20€ συνολικά) στο χώρο της Συνέλευσης.
Με εκτίμηση
Το ΔΣ του Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …