![74197adec46fefb5994b6134c80099e1 Xl](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/12/74197adec46fefb5994b6134c80099e1_XL.jpg)
Α.Ε Κομοτηνής – ΓΑΣ Παμβοχαϊκος (Pre Game)
Την επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα θα επιχειρήσει σήμερα η ομάδα μας, όπου στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής της Volleyleague αντιμετωπίζει την νεοφώτιστη ομάδα της Κομοτηνής.
Ο τεχνικός μας κύριο Κώστας Δεληκώστας που έχει στην διάθεση του όλους τους αθλητές, σύστησε σε αυτούς μεγάλη προσοχή στον ενθουσιασμό και στην καλή έδρα που έχει ο αντίπαλος τονίζοντας τους ότι αν παραμείνουμε συγκεντρωμένοι και δείξουμε ότι είμαστε καλύτεροι σε πολλούς τομείς θα πάρουμε το θετικό αποτέλεσμα που θέλουμε ώστε να παραμείνουμε στην τρίτη θέση του πρωταθλήματος.
Η ώρα έναρξης του αγώνα είναι στις 16:30 στο κλειστό Γυμναστηριο Λυκείου Κομοτηνης και τον διευθύνουν οι κύριοι “Δελικωστιδης & Τζεπκινλής”.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …