![Pamvo1](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/11/pamvo1-e1542725326485-845x475.jpg)
ΓΑΣ Παμβοχαϊκος – Ηρακλής (Pre Game)
Με πολύ καλή ψυχολογία και με σκοπό να διατηρηθεί στις ψηλές θέσεις της βαθμολογίας , η ομάδα μας αντιμετωπίζει στο Κλ Γυμναστήριο Γ. Τριαντάφυλλος την πάντα επικίνδυνη και έμπειρη ομάδα του Ηρακλή στα πλαίσια της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Volleyleague.
Ο προπονητής μας Κύριος Κώστας Δεληκώστας που δεν αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού έχει επιστήσει την προσοχή στους αθλητές του διότι παρότι ο Ηρακλής βρίσκετε στην 6η θέση είναι ικανός με την εμπειρία που έχει να σου δημιουργήσει προβλήματα μέσα στο παιχνίδι εάν και εφόσον δεν δοθεί η κατάλληλη προσοχή και σοβαρότητα .
Ο αγώνας έχει οριστεί να ξεκινήσει στις 18:00 και τον διευθύνουν οι Κουτσούλας – Κυριοπούλου.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …