![Img 20181202 135209](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/12/IMG_20181202_135209-845x458.jpg)
ΓΑΣ Παμβοχαϊκος – Παναθηναϊκός (Pre Game)
Με την καλή ψυχολογία από τον τελευταίο αγώνα κόντρα στην ΑΕΚ όπου επικράτησε με 1-3 σετ η ομάδα μας αύριο υποδέχεται τον Παναθηναϊκό στα πλαίσια της 8ης αγωνιστικής, σε έναν αγώνα που η νίκη θεωρείτε μονόδρομος καθώς παίχτες και προπονητής Θέλουν να παραμείνουν στις υψηλές θέσεις του βαθμολογικού πίνακα της Volleyleague.
Ο τεχνικός της ομάδας μας κύριος Κώστας Δεληκωστας που δεν αντιμετωπίζει προβλήματα τραυματισμών δηλώνει ικανοποιημένος από τους αθλητές του καθώς η δουλειά που γίνεται κάθε μέρα στις προπονήσεις αποδίδει καρπούς και στους αγώνες του πρωταθλήματος.
Η διοίκηση του συλλόγου κάνει κάλεσμα σε όλους τους φίλους της ομάδας να γεμίσουν τις εξέδρες του Γ Τριαντάφυλλος και να βοηθήσουν τους αθλητές με την φωνή τους και το χειροκρότημα τους σε ένα ακόμα θετικό αποτέλεσμα.
Ο αγώνας έχει οριστεί να ξεκινήσει στις 17:30 με τηλεοπτική κάλυψη από την ΕΡΤ 2 και τον διευθύνουν οι κύριοι Βουδουρης και Φραγκακης.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …