![0a55750959c2d0524546669443332ea1 L](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/11/0a55750959c2d0524546669443332ea1_L.jpg)
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός – Κηφισιά ”Pre Game”
Με μια από τις πιο δύσκολες παραδοσιακά ομάδες σε εντός έδρας αγώνες αναμετριέται αύριο η ομάδα μας καθώς αντιμετωπίζει την ομάδα της Κηφισίας στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Volley league ανδρών.
Να σημειωθεί ότι σε 16 αγώνες πρωταθλήματος η ομάδα μας προηγείται με 9 νίκες έναντι 6 της φιλοξενούμενης ομάδας.
Σε δηλώσεις του στην ιστοσελίδα της ΕΣΑΠ ο διαγώνιος μας Νίκος Ρουμελιώτης ανέφερε τα εξής:
«Ας μην κρυβόμαστε, ο αγώνας είναι σαν τελικός για μας και την Κηφισιά διότι είμαστε δύο ομάδες με τους ίδιους στόχους. Εάν νικήσουμε με τρίποντο θα ανέβουμε στους 7 βαθμούς και η Κηφισιά θα μείνει χωρίς βαθμό. Αυτό σημαίνει πως αποκτήσουμε σημαντικό προβάδισμα και γενικά θα αποκτήσουμε αβαντάζ. Στο Λιγκ Καπ χάσαμε 3-2 σετ αλλά αυτό δεν λέει τίποτα. Προσωπικά κάθε μέρα νιώθω πιο δυνατός αλλά μαθαίνω πως και η Κηφισιά θα έχει τον Λάανε. Το σίγουρο είναι πως θα γίνει ωραίος και δυνατός αγώνας».
Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 18:00 και την διευθύνουν οι κύριοι Γεροθόδωρος και Ονόπας,
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …