![3df7e0c4dbf2b00cc8137cb5226ec807 L](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2019/03/3df7e0c4dbf2b00cc8137cb5226ec807_L.jpg)
Ηρακλής – ΓΑΣ Παμβοχαϊκος 3-1
Με ηττα ολοκληρώθηκε η κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος για την ομάδα μας καθώς στο κλειστό γυμναστήριο της Μίκρας δεν τα κατάφερε χάνοντας από την ομάδα του Ηρακλή με 3-1 σετ (25-22, 31-29, 23-25, 25-18) μένοντας έτσι στην πέμπτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Volley league.
Η κατάκτηση λοιπόν της πέμπτης θέσης θα βρει την ομάδα μας να αντιμετωπίζει στα πλέι οφ την τετάρτη της βαθμολογίας ομάδα του Φοίνικα Σύρου με μειονέκτημα έδρας.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …