Η Πρώτη Συνάντηση της Γυναικείας Ομάδας
Η πρώτη συγκέντρωση της Γυναικείας Ομάδας του Παμβοχαϊκού, πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 24 Αυγούστου , στο Κλειστό Γυμναστήριο. Έγινε η πρώτη γνωριμία με τα νέα μέλη της ομάδος , παίκτριες και μέλη του νέου Δ.Σ. και ακολούθησε η πρώτη προπόνηση.
Δείτε στο βίντεο , στιγμιότυπα και δήλωση της Προέδρου.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …