![323756374 1771831686551164 4226101526428377135 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2023/01/323756374_1771831686551164_4226101526428377135_n-845x475.jpg)
Θρίαμβος για τις κορασίδες σε πανελλήνιο τουρνουά
Σπουδαία διάκριση κατήγαγαν οι κορασίδες του Παμβοχαϊκού στο 7ο New Year Volleyball Tournament G. Klaroudas που ολοκληρώθηκε σήμερα Πέμπτη 5 Ιανουαρίου 2023. Τα κορίτσια του Παμβοχαϊκού ανάμεσα σε 12 ομάδες κατάφεραν να κατακτήσουν την πρώτη θέση και το χρυσό μετάλλιο, ολοκληρώνοντας μάλιστα τις υποχρεώσεις τους αήττητες με 4 στις 4 νίκες!
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στο προπονητικό τιμ και κυρίως στις παίκτριες που έδωσαν την ψυχή τους και πέτυχαν την ξεχωριστή αυτή διάκριση αποδεικνύοντας ότι το επίπεδο στην ομάδα βόλεϋ του Βραχατίου είναι ιδιαίτερα υψηλό και παράγει άρτια καταρτισμένες αθλήτριες!
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …