![8f6c60bd66d06a73fe16c93c046aa656 L](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/09/8f6c60bd66d06a73fe16c93c046aa656_L.jpg)
Κλήρωση volleyleague 2018 – 2019
Στην Αθήνα και συγκεκριμένα στο ξενοδοχείο Coral Hotel θα πραγματοποιηθεί η φετινή κλήρωση του πρωταθλήματος της VolleyLeague ανδρών 2018-2019.
Η εκδήλωση είναι προγραμματισμένη να γίνει την Δεύτερα 10/9 και ώρα 19:30 και εκτός των εκπροσώπων των ομάδων το παρόν θα δώσουν και ο υφυπουργός αθλητισμού Γιώργος Βασιλειάδης και ο ΓΓΑ Τζούλιο Συναδινός.
Πέραν την κλήρωσης θα γίνουν και οι βραβεύσεις των κορυφαίων αθλητών της σεζόν 2017-18 έτσι όπως αναδείχτηκαν από την ψηφοφορία των προπονητών όλων των ομάδων.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …