![βελλου Αντιγραφή](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2021/11/βελλου-Αντιγραφή-845x475.png)
Λύση συνεργασίας με την κα Μαλακού. Τις ακαδημίες αναλαμβάνει η κα.Βέλλου
Λύση συνεργασίας με την προπονήτρια ακαδημιών (baby-mini) κα Μαλακού. Ο σύλλογος την ευχαριστεί θερμά για τις υπηρεσίες της & την συνεργασία που είχε μαζί της όλα αυτά τα χρόνια
Τις ακαδημίες αναλαμβάνει η κα Θάλεια Βέλλου. Απόφοιτος ΤΕΦΑΑ με ειδικότητα την Πετοσφαίριση.
Έχει διατελέσει παίκτρια αλλά και ως προπονήτρια αναπτυξιακών τμημάτων στις ομάδες ΑΟ Μαρκοπούλου – Γ.Σ Κορωπίου Γ.Σ Γλυκών Νερών . Η διοίκηση την καλωσορίζει & της εύχεται καλή σεζόν .
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …