![417451203 1166929727956456 2764090803149063079 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2024/02/417451203_1166929727956456_2764090803149063079_n-845x475.jpg)
Νεάνιδες : Φύγαμε για τελικό !
Μεγάλη νίκη σήμερα για τις Νεάνιδες της ομάδας μας! Παρά τις σημαντικές απώλειες λόγω τραυματισμών & ασθενειών οι αθλήτριες & προπονητές το πιστέψανε ,δουλέψανε και τα κατάφεραν! Απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα (ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΥ) τα κορίτσια με υπομονή, πάθος & ομαδικότητα πήραν τη νίκη & προχωράνε στο επόμενο βήμα που είναι ο μεγάλος τελικός στο πρωτάθλημα της Πελοποννήσου.
Συγχαρητήρια σε όλους !!!
Φύγαμε για την κούπα λοιπόν
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …