![447973405 1253959965920098 2710885122171080968 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2024/06/447973405_1253959965920098_2710885122171080968_n-845x475.jpg)
Ο Πρόεδρος μας στην Φάρμα Μητσόπουλος.
Συνάντηση είχε σήμερα το πρωί ο Πρόεδρος μας κος Δαληβίγκας εκπροσωπώντας το Δ.Σ με τους κους Αναστάσιο & Κωνσταντίνο Μητσόπουλο στα γραφεία της Φάρμα Μητσόπουλος .
Συζητήθηκαν θέματα για την σεζόν που πέρασε ,για τους στόχους όπου επιτεύχθηκαν και φυσικά για την νέα σεζόν στην Α2 Εθνική κατηγορία . Για τους νέους στόχους & το όραμα της ομάδας.
Επίσης απονέμει τιμητική πλακέτα προς την εταιρία για την στήριξη της προς την ομάδα μας όπου στάθηκε αρωγός στην περσινή χρονιά όπου θα είναι παρών & την νέα σεζόν
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …