![305538612 2260186864163740 2107426279008353729 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/305538612_2260186864163740_2107426279008353729_n-845x475.jpg)
Περήφανος Χορηγός Επικοινωνίας η ΓΝΩΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ
![305538612 2260186864163740 2107426279008353729 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2022/09/305538612_2260186864163740_2107426279008353729_n-300x300.jpg)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε την έναρξη της χορηγικής συνεργασίας μας με την εφημερίδα Γνώμη Πολιτών για την αγωνιστική σεζόν 2022-2023. Η συνεργασία στηρίζεται στη κοινή πεποίθηση & των δύο για την προώθηση του αθλήματος αλλά και της ομάδας.
Έτσι λοιπόν.. Περήφανος Χορηγός Επικοινωνίας η Γνώμη Πολιτών.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …