![](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/07/volley-league-686x475.jpg)
Προετοιμασία εν όψη Κηφισίας
Σε εντατικούς ρυθμούς για την αναμέτρηση του Σαββάτου κόντρα στην Κηφισιά έχουν μπει οι αθλητές μας υπό τις οδηγίες του τεχνικού μας Κυρίου Κώστα Δεληκωστα, με τον τελευταίο να έχει δώσει βάρος στα λάθη της τελευταίας αγωνιστικής κόντρα στην ομάδα Αλεξανδρούπολης όπου ο αγώνας χάθηκε στις λεπτομέρειες στο πέμπτο σετ .
Λευκό το ιατρικό δελτίο πλην του Νίκου Παλετζα που είναι στο στάδιο αποθεραπείας από τον τραυματισμό του στο γόνατο.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …