![Img 63b9a124d343bae666ed3664845a59ee V](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/10/IMG-63b9a124d343bae666ed3664845a59ee-V-845x475.jpg)
Πρωτάθλημα Εφήβων
Στην Αμαλιάδα θα ταξιδέψει το εφηβικό τμήμα του συλλόγου μας για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της ΕΣΠΕΠ την Κυριακή 4/11/2018 όπου και θα αντιμετωπίσει την ομάδα του Κόροιβου. Ο τεχνικός μας κύριος Χρήστος Βαρδής συνεχίζει σε εντατικούς ρυθμούς την προετοιμασία των αθλητών ώστε την Κυριακή να διεκδικήσουν το ροζ φύλλο αγώνα και να μπουν με το δεξί στο φετινό πρωτάθλημα. Το ΔΣ του συλλόγου εύχεται καλή αγωνιστική περίοδο σε όλους τους αθλητές χωρίς τραυματισμούς και με πολλές επιτυχίες.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …