![Img 20181103 232217](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181103_232217-845x475.jpg)
Πρωτάθλημα Νεανίδων
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1-3
Με εξαιρετική εμφάνιση οι νεάνιδες του συλλόγου μας επικράτησαν της ομάδας της ΑΣΠ Κορίνθου με σκορ 3-1 παίρνοντας ένα πολύ σημαντικό διπλό για την συνέχεια του πρωταθλήματος
Να σημειωθεί ότι ο τεχνικός της ομάδας μας έπρεπε να ξεπεράσει τα προβλήματα ελλείψεων κάτι που το κατάφερε στο έπακρο, παίρνοντας τελικά το ροζ φύλλο αγώνα.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …