![315521747 3389505174660094 1183558467713165916 N](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2022/11/315521747_3389505174660094_1183558467713165916_n-845x475.png)
Το παιχνίδι που περιμένουμε με τη .. Patra Volleyball έρχεται
Το πιο κρίσιμο & εντυπωσιακό παιχνίδι έρχεται το Σάββατο κόντρα στην νεοσύστατη ομάδα της πάτρας και του Νίκου Ρουμελιώτη. Έχουν εκδηλώσει και εκείνοι όπως & εμείς ότι ο στόχος τους είναι η άνοδος . Ελπίζουμε σε ένα ωραίο παιχνίδι και φυσικά στη νίκη της ομάδας μας.. Σας καλούμε λοιπόν να βρεθείτε στο γήπεδο μαζί μας να στηρίξουμε τους αθλητές μας.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …