Most Trends
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε με την Διοίκηση & έτσι θα ειναι ο δεύτερος νεαρός που θα πλαισιώσει το Ανδρικό τμήμα για την νέα σεζόν . Όπως κάθε χρόνο έτσι & φέτος ,δίνουμε ευκαιρίες σε νέους (ηλικιακά)παίκτες με προοπτική. 🟡…
Διαβάστε περισσότερα »Ανανέωσαν ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΒΕΛΛΟΥ !
Συνεχίζουμε μαζί με Γιώργο Παπασιδέρη & Θάλεια Βέλλου Οι προπονητές μας όπου με απόλυτη επιτυχία έφεραν εις πέρας την προηγούμενη σεζόν ,κατάφεραν όλα τα τμήματα των αναπτυξιακών να τα φτάσουν σε τελικές φάσεις με αποκορύφωμα φυσικά τις Νεανίδες μας.Την συμμετοχή τους στους 16 του Πανελλήνιου Έτσι λοιπόν ,συμφώνησαν με την Διοίκηση &…
Διαβάστε περισσότερα »Ο Γιάννης Χασάπης στον Παμβό !
Ο Γιάννης Χασάπης στον ΠΑΜΒΟ Η Διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την πρώτη της μεταγραφή για την νέα σεζόν .Την απόκτηση του κεντρικού Γιάννη Χασάπη. Ο Γιάννης με μεγάλη εμπειρία στο χώρο του Βόλεϋ ,συμφώνησε με την διοίκηση & έτσι θα είναι παρών στην νέα μας προσπάθεια . Ο Γιάννης…
Διαβάστε περισσότερα »
Entertainment
Ο Βασίλης Κανάς στον Παμβοχαϊκό
Η μεταγραφή του καλοκαιριού είναι γεγονός Ο Βασίλης Κανάς στον Παμβοχαϊκό Ο Βασίλης είναι…
“Γλυκειά” Νίκη 3-0 στο Vintage πρωτάθλημα!
Με νέα νίκη συνέχισαν το πρωτάθλημα Παλαίμαχων Γυναικών, οι αθλήτριες του Παμβοχαϊκού. Επιβλήθηκαν εύκολα…
2×2 Άνδρες και Γυναίκες!
Με νίκες ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις των ομάδων μας αυτό το Σαββατοκύριακο! Οι Άνδρες, στον…
4 νίκες, 1 μόνο ήττα, οι Νεάνιδες μας!
Μετά τη συμπλήρωση 5 αγωνιστικών, η ομάδα των Νεανίδων του Παμβοχαϊκού, έφτασε τις τέσσερις…
4 στα 4 οι Άνδρες μας
Συνεχίζουν μόνοι τους στην κορυφή οι άνδρες μας αφού επικράτησαν εύκολα τους Λύκους Διακοπτού…