Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε με την Διοίκηση & έτσι θα ειναι ο δεύτερος νεαρός που θα πλαισιώσει το Ανδρικό τμήμα για την νέα σεζόν .…
Διαβάστε περισσότερα »Ανανέωσαν ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΒΕΛΛΟΥ !
Συνεχίζουμε μαζί με Γιώργο Παπασιδέρη & Θάλεια Βέλλου Οι προπονητές μας όπου με απόλυτη επιτυχία έφεραν εις πέρας την προηγούμενη σεζόν ,κατάφεραν όλα τα τμήματα των αναπτυξιακών να τα φτάσουν σε τελικές φάσεις με αποκορύφωμα φυσικά τις…
Διαβάστε περισσότερα »Ο Γιάννης Χασάπης στον Παμβό !
Ο Γιάννης Χασάπης στον ΠΑΜΒΟ Η Διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την πρώτη της μεταγραφή για την νέα σεζόν .Την απόκτηση του κεντρικού Γιάννη Χασάπη. Ο Γιάννης με μεγάλη εμπειρία στο χώρο του Βόλεϋ ,συμφώνησε…
Διαβάστε περισσότερα »Νέα Διοίκηση για τον σύλλογο μας !
ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟ Γενική Συνέλευση πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 28/6 στο κλειστό Γυμναστήριο . Διεξήχθησαν εκλογές νέου Δ.Σ ,Ελεγκτικής Επιτροπής καθώς & Αντιπροσώπου στην ΕΣΠΕΠ. Προ των εκλογών ,συζητήθηκαν θέματα απολογισμού για την σεζόν που…
Διαβάστε περισσότερα »Ανανέωσε (και) ο ΦΡΑ !
Ανανέωσε ο ΦΡΑ Στα κίτρινα και φέτος ο Γιαννούτσος. Ο Φραντσέσκο συμφώνησε σε όλα με την διοίκηση και έτσι θα αποτελέσει σημαντικό ρόλο για την επίτευξη των νέων στόχων . Η διοίκηση του εύχεται καλή σεζόν με πολλές νίκες…
Διαβάστε περισσότερα »Ανανέωσε το ΄΄Βουνό΄΄
Ανανέωσε το “Βουνό” Η διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση συνεργασίας με τον Σπύρο Μεθενίτη για 3η χρόνια όπου θα συμβάλει για την επίτευξη των στόχων για τη νέα σεζόν στην Α2 Εθνική…
Διαβάστε περισσότερα »Ο Πρόεδρος μας στην Φάρμα Μητσόπουλος.
Συνάντηση είχε σήμερα το πρωί ο Πρόεδρος μας κος Δαληβίγκας εκπροσωπώντας το Δ.Σ με τους κους Αναστάσιο & Κωνσταντίνο Μητσόπουλο στα γραφεία της Φάρμα Μητσόπουλος . Συζητήθηκαν θέματα για την σεζόν που πέρασε ,για τους στόχους όπου επιτεύχθηκαν και…
Διαβάστε περισσότερα »Η στατιστικολόγος Ζωή Κοσμόγλου στον Παμβο
Η στατιστικολόγος Ζωή Κοσμόγλου στον Παμβο Η διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συνεργασία της με την έμπειρη στατιστικολόγο Ζωή Κοσμόγλου για την καλύτερη απόδοση παικτών & προπονητών ώστε να γίνεται σωστότερη διαχείρηση προπονήσεων &…
Διαβάστε περισσότερα »Ανανέωσε ο Αναγνωστόπουλος !
Ανανέωσε ο πασαδόρος μας Η Διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την παραμονή του πασαδόρου μας Νίκου Αναγνωστόπουλου . Ο Νίκος συμφώνησε σε όλα με την διοίκηση & έτσι θα είναι παρών & την νέα σεζόν όπου…
Διαβάστε περισσότερα »Ανανέωσε ο ”αρχηγός” μας ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΑΣ
Ανανέωσε ο «αρχηγός»μαςΤο νήμα για την νέα σεζόν κόβει ο Βασίλης Κανάς Η διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την παραμονή του διαγώνιου αρχηγού μας Βασίλη Κανά για την σεζόν 2024-25 στο ρόστερ της ομάδας μας…
Διαβάστε περισσότερα »Έναρξη ανακοινώσεων για ρόστερ – Ανανέωσαν οι τεχνικοί των Ανδρών !
Τεχνική ηγεσία που κερδίζει ,δεν αλλάζει Ξεκινούν οι ανακοινώσεις για ανανεώσεις & μεταγραφές για την σεζόν 2024-25 Η διοίκηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση των ανθρώπων που θα ηγηθούν της προσπάθειας στην Α2 Εθνική κατηγορία…
Διαβάστε περισσότερα »