![Tasos Sakellariou](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2021/01/Tasos.jpg)
Ο Παμβοχαϊκός στέλνει ευχές για ταχεία ανάρρωση στον Τάσο Σακελλαρίου
Eνα σοβαρό θέμα υγείας αντιμετώπισε πρόσφατα ο Αντιδήμαρχος των Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου Λουτρακίου, κ. Τάσος Σακελλαρίου. Ο Αντιδήμαρχος πλέον αναρρώνει υγιής στο σπίτι του και ήδη συμμετέχει στις εργασίες του Δημοτικού Συμβουλίου που γίνονται μέσω τηλεδιάσκεψης.
Η οικογένεια του Παμβοχαϊκού εύχεται ταχεία ανάρρωση στον Τάσο, o οποίος διετέλεσε προπονητής στα Γυναικεία τμήματα της ομάδας στο πολύ πρόσφατο παρελθόν.
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …