![2021 11 15 112403](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2021/11/2021-11-15_112403-845x475.png)
Ήττα για τις Γυναίκες 2-3
Μετά από ένα συναρπαστικό αγώνα, η Γυναικεία Ομάδα του Παμβοχαϊκού ηττήθηκε με 2-3 σετ από τον “Α.Ο. Ποσειδών”, σε αγώνα που πραγματοποιήθηκε στο Κλειστό Γυμναστήριο του Βραχατίου.
Η ομάδα μας ξεκίνησε εξαιρετικά και κέρδισε τα πρώτα δύο σετ, με 25-18 και 25-18. Δυστυχώς η κούραση και ενδεχομένως ο εφησυχασμός, οδήγησε στην απώλεια των επόμενων δύο σετ με 20-25 και 20-25 και μοιραία ο αγώνας έγινε θρίλερ.
Στο 5ο σετ υπήρξε αρκετή νευρικότητα που έφερε μια άνετη επικράτηση του Ποσειδώνα με 7-15.
Δείτε στιγμιότυπα εδώ: link
Η σύνθεση της ομάδας μας και το φύλλο αγώνα εδώ:
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …