![Img 20181028 071105](https://pamvohaikos.gr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181028_071105-845x475.jpg)
Πρωτάθλημα Νεανίδων
Παμβοχαϊκος – Αρατος Κιατου 3-0
Χωρίς να συναντήσει ιδιαίτερα προβλήματα και με όπλο το καλό σερβίς τα κορίτσια του Τάσου Σακελαρίου επικράτησαν εύκολα της ομάδας του Αρατου Κιατου με 3-0 (25-11, 25-13, 25-7) σετ φτάνοντας έτσι τους 6 βαθμούς στον βαθμολογικό πίνακα του πρωταθλήματος της Ε.Σ.ΠΕ.Π
Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό !
❗️Ο Γιώργος Αρμάος στον Παμβοχαϊκό 🏐 Νέα μεταγραφή για την ομάδα μας .Ο Γιώργος συμφώνησε …