Block 41
Μετά τη συμπλήρωση 5 αγωνιστικών, η ομάδα των Νεανίδων του Παμβοχαϊκού, έφτασε τις τέσσερις νίκες, έναντι μιας ήτττας. Συγκεκριμένα νίκησε στις 16.10 τον Στρατηλάτη με 3-1. Ακολούθησε ήττα με 3-0 (23.10) από την Α.Σ. Φιλία και…
Διαβάστε περισσότερα »🏐 Το 1ο Vrachati Beach Volley Open στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία !!!
Το 1ο Vrachati Beach Volley Open στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία !!! Ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες για την συμμετοχή τους που παρά τις συνθήκες του καύσωνα. Η κατάταξη των πρώτων 4 θέσεων είναι…
Διαβάστε περισσότερα »Οι Τελικοί Νεανίδων στο Βραχάτι !
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε την ανάληψη της διοργάνωσης των τελικών των Νεανίδων στο #Βραχάτι Σας θέλουμε όλους εκεί να στηρίξουμε τα κορίτσια μας σε αυτήν την γιορτή του αθλητισμού Ευχαριστούμε θερμά τον Δήμος…
Διαβάστε περισσότερα »“Γλυκειά” Νίκη 3-0 στο Vintage πρωτάθλημα!
Με νέα νίκη συνέχισαν το πρωτάθλημα Παλαίμαχων Γυναικών, οι αθλήτριες του Παμβοχαϊκού. Επιβλήθηκαν εύκολα του ΓΣ Γλυκών Νερών με 3-0. Τα σετ του αγώνα: 25-9 (22΄), 25-20 (25΄), 25-15 (22′). Η σύνθεση της ομάδας: Χαραλαμπίδη, Ρουμπέκα,…
Διαβάστε περισσότερα »