Block 40
Ξεκινούν το Σάββατο οι Νεανίδες!
Mε στόχο να ξεκινήσουν νικηφόρα τη πορεία τους στο Πρωτάθλημα, η ομάδα Νεανίδων του Παμβοχαϊκού, υποδέχεται τον Α.Ο. Στρατηλάτη, το Σάββατο 16 Οκτωβρίου, στις 5 το απόγευμα. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Κλειστό γήπεδο του Δήμου…
Διαβάστε περισσότερα »Επιστροφή Μεθενίτη στον Παμβοχαϊκό
Ο Σπύρος Μεθενίτης επιστρέφει στην ομάδα μας έπειτα από 3 χρόνια απουσίας . Ο παίκτης συμφώνησε με την διοίκηση σε όλα & η επιστροφή του είναι χαρά όλων μας. Καλή σεζόν χωρίς τραυματισμούς & με…
Διαβάστε περισσότερα »Εύκολη νίκη για τους άνδρες μας
Εύκολη νίκη των ανδρών μας επικρατώντας με σκορ 3-0 τους Γαργαλιάνους. Επόμενη κρίσιμο παιχνίδι που θα κρίνει την 1η θέση το επόμενη Σάββατο κόντρα στον Ερμή της Πάτρας.
Διαβάστε περισσότερα »Φουλ για F-4 οι Νεάνιδες μας…
Το 1ο βήμα έγινε για τις Νεάνιδες μας για την πρόκριση τους στα Final-4 αφού κέρδισαν με 3-0 την ομάδα του Άργους Πολλά συγχαρητήρια σε παίκτριες ,προπονητές & εφόρους
Διαβάστε περισσότερα »Η Γυναικεία ομάδα στο τουρνουά του Ερυθρού Αστέρα
Η προετοιμασία της Γυναικείας ομάδας του Παμβοχαικού, συνεχίζεται με μια νέα σειρά φιλικών αγώνων. Ύστερα από πρόσκληση του Ερυθρού Αστέρα Πατρών, η ομάδα μας θα αγωνιστεί αυτό το Σαββατοκύριακο, σε τουρνουά στην Πάτρα, με τη συμμετοχή,…
Διαβάστε περισσότερα »